13 Mayıs 2018 Pazar

İYİ Kİ DOĞDUN BLOGUM !! 1. YIL ÖZEL EZGİSSİMO SÜRPRİZ KUTUSU ÇEKİLİŞİSevgili blogum,

tam bir yıl önce merhaba yazımla başladık bu maceraya.  Şunu belirtmeliyim ki, bu yazıyı ilk yazımla aynı gün yayınlayım istedim ama çok yoğun bir gündü, konser uzun sürdü, yazıyı yazmak için bilgisayar başına oturdum ve tarih 13 mayıs oldu bile. Olsun o kadar da dert değil...

1 yıl öncesine dönecek olursam, blog macerama başlamadan önce uzun bir süre hazırlık sürecinden geçmiştim. Benim için blogun renkleri çok önemliydi, ilk önce ona karar vermeliydim. Orjinal, yaratıcı  bir isim olsun istemiştim ama bulamadım. Kendi ismimi kullanmaya ve kendimi tanıtan bir dipnot ile ismi süslemekte karar kıldım.

Bizim çevrede çok Ezgi var, ben birine ilk defa mesaj atacaksam kendimi fagotçu kıvırcık Ezgi olarak tanıtırım, o fikirden esinlendim.

Neyse diyeceğim  o ki, isimdi, temaydı derken bir karar sürecinden geçtikten sonra ilk yazıyı yayınlayıverdim. Bu kadar insanla tanışabileceğim aklıma gelmezdi, hele blog ile ilgilenmekten bu kadar zevk alabileceğim hiç aklıma gelmezdi.
İlk günlerde blogumu ziyaret eden insanları gördüğümde yaşadığım heyecanı tarif edemem, eminim siz de bu güzel zamanlardan geçtiniz, bilirsiniz bu hisleri. Beni anladığınızı düşünüyorum.

Blogumu sevdim, blog mahallemi sevdim, hele komşularımı çok sevdim..
Bu bir yıl içerisinde gerek yorumlarınızla, gerek arkadaşlıklarınızla bloga ve bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Ama canım blogum sen de çok tatlısın, sayfayı açıp baktıkça beni mutlu ediyorsun, sana da teşekkür ederim.

Evet gelelim çekiliş konusuna, artık beni tanıdınız, ne tarz bir hediye hazırlayabilirim az çok tahmininiz olabilir. Bu sefer bir kutu hazırlıyorum ve içeriğini açıklamıyorum.
EZGİSSİMO SÜRPRİZ KUTUSU çekilişine katılmak için blogu takip ediyor olmanız  ve bu yazının altına bir yorum bırakmanız gerek.

Bir de paylaşırsanız çok mutlu olurum, böylelikle sizin de yardımınızla bol katılımlı bir çekiliş gerçekleşir.
Sevgiyle kalın...42 yorum

 1. iyi ki doğdu bu güzel blogun ve sende iyi ki varsın :) daha nice güzel paylaşımlara inşallah canım benim tabi katılırız bizde duyurum bende efendim:) bol katılımlı olur inşallah canım benim sevgiler ..:)

  YanıtlaSil
 2. Nice mutlu yıllara sevgili Ezgi. İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım. Blog aleminde bol yazılı, bol paylaşımlı uzun yılların olsun. Katılır ve paylaşırız tabii ki. Her şey gönlünce olsun. Sevgilerle 🤗

  YanıtlaSil
 3. Ezgissimoooom bloglu nice senelerin olsun❤️Seni seviyoom kıvırcık saçlı fargotçu kız!😂Çekilişe katılabilir miyim bilmiyorum.Yurtdısındayım malum😒Ben yine de nacizane paylaşırım etkinliğini hesabımdan💕Öptüm çokççaaaaa Seda Sayan tarzıyla hemde kokulu kokulu😘😂

  YanıtlaSil
 4. Nice nice yıllara!!!

  İyi ki blog açmışsın ve bizi bulmuşsun ❤️ Bence harika bir blog yılıydı senle birlikte. Her şey gönlünce olsun, tüm hayallerin gerçek olsun 😍😍.

  Çekilişin de çok heyecanlı, sen hazırlarsın da katılmamak olur mu 😊 Hani temalı aylık sürpriz kutular oluyor ya, onun gibi. Kesin yine harika şeyler düşündün, şimdiden fikrine sağlık ❤️

  YanıtlaSil
 5. Hediyeleri almış ama bir türlü hazırlayıp yazısını bile yazamayan biri larak senin bu kadar yoğun oluşuna rağmen vakit bulman ve çekiliş düzenlemene ne diyebilirim ki Ezgicim maşallah sana.
  Bloğun uzun ömürlü olsun dilerim nice güzel renkli yıllara canım❤

  YanıtlaSil
 6. Sevgili Ezgi, ezgissimo’yu takip etmek çok güzel. Blogunu okurken, görsellerine bakarken hep bir yaz enerjisi hissediyorum. Umarım ki nice güzel seneleriniz olur birlikte. Sen o cici projelerini ezgissimo’ya yazmaya, o da kapımızı çalıp Ezgi’nin yeni yazısıyla size bir kahve içmeye geldim der. Sonuçta blog mahallesinde işler böyle yürüyor değil mi?
  Sevgiler. (Bu arada inşallah o sürpriz kutu benim olur diye yazmadan da bitirmek istemedim)

  YanıtlaSil
 7. en sevdiğim bölüm bu herhalde :) blogların doğum günleri :)) çok samimi oluyor :) tema olayına bende bayıldım iç açıyor sıkılmıyorum buradayken :) çekiliş içinde heyecanlıyım hayırlısı olsun diyorum vee bol sevgiler bırakıp gidiyorum :)

  YanıtlaSil
 8. Blogun ömrü uzun, Ezgi'nin yüzünde hep gülümseme olsun :)

  YanıtlaSil
 9. İnanamıyorum Ezgi 1 yıl mı? Sanki seni, bu tatlı blogunu yıllardır okuyorum gibi geliyor, şaşırdım gerçekten.

  Ama iyi ki böyle bir karar almışsın ve katılmışsın blog dünyasına. Bilmem farkında mısın ama emin ol pek çoğumuz için bir ilham kaynağısın. İyi ki varsın Kıvırcık Ezgi! ❤️🧡💙💜

  YanıtlaSil
 10. Bloğun da nice güzel yazılara diyelim o zaman 😊😊😊 çekiliş için hayırlısı bakalım

  YanıtlaSil
 11. Nice güzel blog yılların olsun biz de keyifle okuyalım. Çekilişe de katılıyorum tabii ki:)

  YanıtlaSil
 12. İlk yayın günlerini hatırlıyorum sevgili Ezgi :) yeni doğmuş bir bebeğin cıvıltıları ile etrafa neşe ve renk saçıyordun, halen de öylesin <3
  İyi ki blog açmışsın... yaşamın bol renkli ve melodili olsun canım. :) Kocaman sevgiler gönderiyorum.

  YanıtlaSil
 13. uzun süreli bol yayınlı bloğun olsun daima.

  YanıtlaSil
 14. Nice nice seneler diliyorum hem sana hem de bloguna :)

  YanıtlaSil
 15. Umarım çok uzun seneler yazmaya devam edersiniz. Nice senelere :)

  YanıtlaSil
 16. O halde iyi ki doğmuş bu naif blog, iyi ki bizlerle buluşmuş. Nice uzun ve böyle güzel yılları olsun..
  Sen hep yaz sevgili Ezgi! <3

  YanıtlaSil
 17. Blogun çok çok uzun ömürlü olsun Ezgicim tabiki çekilişe katılıyorum ve hemen paylaşıyorum

  YanıtlaSil
 18. Nice nice blog yillari dilerim 😊

  YanıtlaSil
 19. Nice nice yılları olsun bloğunun :)

  YanıtlaSil
 20. Dah nice güzel paylaşımlara Ezgicim, birinci yılın kutlu olsun.. çekilişine katılıyorum bloğumda da paylaşacağım çok öpüyorum ;)

  YanıtlaSil
 21. iyi ki doğmuş o zaman bu güzel blog :) her ne kadar çekiliş konusunda bahtsız bedevi olsamda yine de katılıyorum :)

  YanıtlaSil
 22. Nice üretken ve güzel seneler olsun Ezgi! Blog yazanların çoğalması dileğimle:)

  YanıtlaSil
 23. Blog alemine canlılık getirdin , bana neşe veren yazılarınla ve rengarenk fotoğraflarınla içimi açıyorsun , üstüne bir de İzmirlisin .
  İyi ki tanıdım seni 💝 Kutlu olsun 1. yılın 🎂

  YanıtlaSil
 24. Blogunun nice yılları olsun! :) Hep ışıl ışıl, güleryüzlü sempatik kalsın senin gibi :))

  YanıtlaSil
 25. İyi ki katıldın aramıza, iyi ki bizi senin gibi güzel bir renkle tanıştırdın... Nice yıllara, keyifle... Nice renklere...

  YanıtlaSil
 26. Nice uzuun yılları olsun blogunun, biz de keyifle okuyalım! Sevgiler 😊

  YanıtlaSil
 27. O zaman nice senelerin olsun canım. Duyurdum ve katıldım :)

  YanıtlaSil
 28. Ezgi'cim nice senelerin olsun inşallah . :) Renkleri o kadar güzel seçmişsin ki bloğuna ne zaman girsem içim açılıyor . :) Her şeyiyle bloğun çok güzel ilerliyor ve daha da güzel şeyler başarırsın inşallah . :) Çekiliş de çok afilli olmuş . :) Katıldım ben de , çok sevgiler canım . :)

  YanıtlaSil
 29. Ezgiiii :)
  İyi ki bu bloğunu açmışsın ve ben de iyi ki tanımışım seni.
  Kutlu olsun 1. yılın, daha çook seneler birlikte güzel anılar biriktirmeye devam edelim. Sen hep yaz, hep muhteşem fotoğraflarınla içimizi ısıt.. İyi ki varsın sen ve böyle güzel bir bloğun da iyi ki var :)

  YanıtlaSil
 30. Nice yıllara Ezgi:) Uzakları yakın etmesi sanal alemin güzelliği, bir tık ötede olmak sıcak bir şey. Blog çocuk gibi, onunla büyüyor ve öğreniyor insan.
  Şimdi düşün ki konfetiler, balonlar uçuşuyor hatta gökten rengarenk motifler yağıyor:) Uzun yıllar birlikte inşallah ..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 31. tam herkesin bıraktığı bir zamanda blog yazmaya başlayıp istikrarla sürdürmüşsün -yazılarını geriye dönük okuyorum ,kaçırdıklarımı da -
  sen hep yaz,hep ör,hep mutlu ol..blog tasarımın bana baharı çağrıştırıyor.

  sevgiler

  YanıtlaSil
 32. nice yıllara :) bu vesile ile bende bu güzel blogu keşfettim .

  YanıtlaSil
 33. Vuhuhuuuuu ♥

  Nice yılların olsun Ezgicim, en tatlısından çokça öpülüyorsun ;)

  Çekilişe ben de varım..

  YanıtlaSil
 34. Aynı zamanlarda başlamışız senle canım, o zaman ikimizin de doğumgünüsü kutlu olsun :) İyi ki varsın, tüm renklerinle tüm güzelliklerinle hep buralarda ol içimizi aç :) Nice nice yıllara sevgili Ezgissimo :)

  YanıtlaSil
 35. Nice mutlu yıllaraa bu blogu okumayı seviyorum hep burada kal ☺️

  YanıtlaSil
 36. Blogunun doğum günü kutlu olsun. Daha nice yıllar yazman dileğiyle....

  YanıtlaSil
 37. İzmir'de yaşamadığı halde hala çekirdeğe çiğdem, simite gevrek diyenleri görmek neden bilmiyorum ama beni mutlu ediyor. İzmir'li olmanın farkı sanırım. size göre amatör bana göre profesyonel olan hobilerinizi takip etmek çok zevkli. 200 güne 200 motif etkinliğinizi farkettiğimde çok ilgimi çekmişti ama instigramdan da yazdığım gibi 3 küçük çocuğum sayesinde her gün yeni bir motif üretmeyi gözüm kesmedi ama yapan diğer kişilerin ve tabi ki sizin motiflerinizi ilgiyle takip edip aramızda kalsın kolaylarını da hemen kaydediyorum bile :)
  çekiliş bahane sizi tanımak şahane. ama sizin emeğiniz küçük de olsa bir şeylerin olması da çok güzel bir hediye olur bence :)

  YanıtlaSil
 38. Blogunun dogum gunu kutlu oksun...nice yillara...

  YanıtlaSil
 39. Çoook uzun zamandır buralardaymışsın gibi hissediyorum. Umarım daha uzun yıllar yazarsın.

  Çekilişine katılıyorum. Umarım bana çıkar :-)

  YanıtlaSil
 40. O zaman nite mutlu yıllara :) Kutuyuda merak ediyorum. Sırf bu yüzden bende katılıyorum :)

  YanıtlaSil
 41. Bu yorum, çekilişe katılan ve beni burada güzel yorumları ile mutlu eden tüm arkadaşlarım içindir !!!

  Çekilişe katılımınız için çok teşekkür ediyorum. Umarım daha uzun yıllar birlikte oluruz blog mahallemizde. İiyi ki varsınız ve güzel değerli yorumlarınızla burayı neşelendiriyorsunuz.
  Sevgiyle kalın
  Ezgi

  YanıtlaSil

© Ezgi. Made with love by The Dutch Lady Designs.